Výlety z Příchovic

Liberec

ZOO s býlími tygry, Dinopark, Zábavní centrum a aquapark Babylon v centru Liberce

Liberec –  je statutární město na severu Čech a krajské město Libereckého kraje. Má přes 100 tisíc obyvatel a je tak pátým největším městem v ČR (třetím v Čechách). Spolu se sousedním Jabloncem nad Nisou a okolními nejbližšími obcemi vytváří aglomeraci, která má zhruba 170 tisíc obyvatel.

Babylon

Jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Zažijte nezapomenutelný den plný zábavy a relaxace. Přijďte strávit chvíle radosti, štěstí a rodinné pohody.
Najdete zde Lunapark pro menší děti, IQ park pro ty větší a velký aquapark pro všechny.

ZOO Liberec

Nejstarší zoologickou zahradou na historickém území Československa.
V současné době se třináctihektarový areál pyšní více než 170 druhy zvířat a mnohými chovatelskými úspěchy, k jakým patří odchov mláďat takina čínského, orlů kamčatských, orlosupů bradatých nebo krokodýla čelnatého.
Zajímavosti: Expozice dřevěných sochařských děl, největší chovná skupina šimpanzů v ČR, bílá forma tygra indického k vidění jako v jediném ZOO v ČR, největší chovná skupina osla somálského v Evropě.


Dinopark

Unikátním zábavním parkem se vzdělávacími prvky. Na více než 6tis m2 ve třech patrech Nákupní galerie Plaza Liberec se můžete vydat na úžasnou cestu do druhohor, při které potkáte přes 70 statických i pohyblivých a ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech.